Hizi Hair heeft een passie om mensen mooier te maken. Letterlijk en figuurlijk. Wij willen iedere klant bij ieder bezoek een moment geven waar hij/zij centraal staat en zijn/haar wensen vertaald worden naar mooier haar. Wij zoeken enthousiaste collega’s die onze passie delen! Binnen ons team hebben wij een openstaande vacature voor een ervaren allround haarstylist. Ben jij 100% klant en kwaliteitsgericht en communicatief sterk? Ben jij toe aan een nieuwe uitdagingen een leerzame werkomgeving? Solliciteer! En misschien ben jij degene die ons team binnenkort komt versterken.

                                                                             VACATURE  ALLROUND HAARSTYLIST

Jouw rol:

Als allround Haarstylist heeft de werkvloer geen geheimen voor jou.Door je inlevingsvermogen en communicatieve vaardigheden weet jij de wensen van klanten om te zetten naar de mooiste eindresultaten. 100% tevreden klanten is voor jou het begin want WOW momenten creëren bij klanten, dat is je passie.

Jouw taken:

Elke klant persoonlijk haar advies geven
Inspelen op de wensen van de klant en elke wens vertalen naar een goed eindresultaat
Samen met je collega’s zorgen voor een leuke, schone, representatieve werkomgeving
Werken volgens de Hizi Hair formule, om zo constant de beste kwaliteit te leveren

Wij bieden:

Gezellige collega’s, een persoonlijke sfeer en een professionele werkplek
Een professionele gestructureerde organisatie die altijd in beweging is
Veel ruimte voor ontwikkeling, creativiteit en het delen van kennis
Salaris volgens CAO, reiskostenvergoeding en prestatiebeloning
Leuke bijeenkomsten en altijd mooi haar!

mail naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.