Afdrukken

Arne en Ruben veranderen in 'stoere soldaten'

ERMELO - Tanks rolden woensdag door de straten van Ermelo. Geen bange gezichten, integendeel, ouders en kinderen genoten van het ritje in de tank. Op en rond het marktplein en het gemeentehuis konden mensen kennismaken met het materieel en de mensen van Defensie en mochten ze instappen voor een ritje in de tanks. Ook op de Markt stond ook een tank en kinderen en hun ouders mochten een kijkje nemen hoe het er binnen uitzag.

Arne en Ruben lieten zich schminken tot echte stoere soldaten. Ruben vond het allemaal heel leuk maar hij wist nog niet of hij wel 'soldaat' wilde worden. ,,Zijn moeder vindt dat niet zo leuk'', zegt zijn moeder lachend. Gelukkig heeft Ruben nog een paar jaartjes de tijd om daar over na te denken.
 Defensie kwam vandaag naar Ermelo toe in het kader van de Open Dagen van Defensie met als thema '200 jaar vechten voor vrede'.