Afdrukken

'Omdat er altijd meer vrijwilligers nodig zijn'

ERMELO - Van 8 tot en met 11 december is het de Week van de Vrijwilliger in Ermelo. Deze week wordt georganiseerd door het Steunpunt Vrijwilligerswerk van Stichting Pinel met financiƫle ondersteuning van de gemeente Ermelo.

Vrijwilligers vervullen een belangrijke rol in de samenleving. ,,Hoe Ermelo er uit zou zien zonder vrijwilligers? Heel anders," Weet Hanneke Jonker van Stichting Pinel. ,,Minder leuk, minder mooi en minder sociaal." Daarom organiseert ze samen met haar collega Henk Ruiter een hele week om de spotlights te zetten op het Ermelose vrijwilligerswerk. ,,Maar ook omdat er altijd meer vrijwilligers nodig zijn!"

Als blijk van waardering aan de vrijwilligers in Ermelo biedt Pinel in deze week een drietal workshops aan:

Workshop Hoe schrijf ik een persbericht? | Dinsdag 9 december, 19:30
Een kort, bondig, levendig geschreven persbericht levert veel op!

Workshop Notuleren | Donderdag 11 december, 14:00
Leer hoe je een goed verslag schrijft van vergaderingen.

Workshop Social media voor vrijwilligersorganisaties | Woensdag 10 december, 14:00
Hoe zet je social media op een effectieve manier in voor je organisatie?

Vrijwilligers zijn van harte uitgenodigd om een of meerdere workshops bij te wonen. Voor meer informatie of om aan te melden, kan men contact opnemen met het Steunpunt Vrijwilligerswerk via 0341-551678 of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.