BusinessClub DVS'33 verwent sponsoren met proeverij
La Trappe laat sponsoren stilte proeven
ERMELO - Gisterenavond werden (potentiële) sponsoren van voetbalvereniging DVS’33 in de watten gelegd. ,,We staan er goed voor,” meldde Joop Bakker tijdens zijn introductie. Als voorzitter van de Businessclub van DVS’33 doelde hij allereerst op de prestatie van het eerste elftal dat momenteel op de eerste plaats staat. Maar daarnaast sprak Bakker natuurlijk de sponsoren aan. ,,Mensen die de club een warm hart toedragen.”
Met het uitspreken van de wens om te promoveren naar de Topklasse moet de club ook meer sponsoren werven. Een avond als deze is dan ook bedoeld om hiervoor contacten te leggen. ,,Er zijn nauwelijks sponsoren die afhaken. Er komen er alleen maar bij,” meldt Henri Pijnenburg enthousiast.
Netwerken
BusinessClub DVS’33 is bijna 15 jaar geleden opgericht en uitgegroeid tot hét ondernemersplatform van Ermelo. De financiële ondersteuning van het eerste elftal door de BC is door de professionalisering in het amateurvoetbal voor de voetbalvereniging niet meer weg te denken. Het vlaggenschip van DVS’33 is hét visitekaartje van de club. Men doet dan ook aan clubbinding. ,,Het is ontzettend gezellig,” zegt makelaar Jan van den Berg. ,,Ik kom regelmatig even kijken op het veld. Maar dan vooral in de tweede en de derde helft.”
Stilte
Ondertussen is Van den Berg aangeschoven bij de bierproeverij die gisterenavond verzorgd werd door La Trappe. Willem Spannenberg nam de mannen mee naar de geschiedenis van het integer gebrouwen bier. En dat smaakte naar meer. ,,Als je goed proeft, herken je nog een belangrijk ingrediënt dat onlosmakelijk verbonden is met de monniken. De stilte,” aldus Spannenberg. Met een film over de abdij gaf hij een kijkje in de keuken.
Beelden uit het klooster van Berkel Enschot. Vervolgens mocht het bier vooral vloeien. ,,Ik kijk uit naar La Trappe Isidór,” zei Bonnie Wopereis tegen Klaas van Diermen. De Isidór was bij velen populair. Zo populair dat men besloot deze La Trappe variant onder de tap te plaatsen in de Business Lounge. Er werd gekeken, geroken en vooral bier geproefd.
In de Business Lounge was het vooral wijn wat vloeide. Verbunt Wijnkopers, een toonaangevende Nederlandse wijnimporteur nam de gasten in een presentatie mee naar de druivenboeren en het ambacht van wijn maken. Verbunt is opgericht in 1844 en sinds 2010 onderdeel van de Salentein Holding.
Op Urk
Joop Bakker gaf vrijdagavond alvast een voorzet op de wedstrijd van DVS’33 tegen Urk. ,,Op 9 mei speelt DVS '33 Ermelo haar laatste competitiewedstrijd van het seizoen op Urk,” zei Bakker. ,,En wij gaan er met de boot naar toe.” Natuurlijk hoopt de voorzitter van de BusinessClub dat het de kampioenswedstrijd wordt. Maar dat het een feestje wordt, staat voor Bakker al vast. Hij refereerde nog even aan de bijzondere boottocht naar Volendam in november 2013. ,,Wat een feest was dat!” Hij hoopt in elk geval dat veel sponsoren er in mei ook weer bij zijn.
- Details
- Geschreven door Natalie Overkamp
- Categorie: Actueel
- Gepubliceerd: 07 februari 2015