Veluwse hoeve nu ook officiële trouwlocatie
Jawoord kan op Hoeve Kindergoed
ERMELO – Naast trouwen in een romantisch landhuis kan er vanaf vandaag ook getrouwd worden op een boerderij. Hoeve Kindergoed in Telgt is aangewezen als officiële trouwlocatie. Ondernemer Hartger van Diest is blij dat deze mogelijkheid er nu is.
Vijf jaar geleden begon van Diest met zijn plannen om de boerderij geschikt te maken voor dit soort gelegenheden. ,,De vraag om een bruiloft te vieren kwam ook al snel,” vertelt de ondernemer. De sfeervolle boerderij is inmiddels zeer geschikt als trouwlocatie met feesten tot 150 personen. ,,Alleen het formele jawoord mocht nog niet.” Aanvragen voor bruiloften kwamen steeds vaker en Van Diest legde de vraag bij de gemeente neer om Kindergoed aan te merken als officiële trouwlocatie. ,,Mensen willen graag het geheel op één locatie.”
Catering
De authentieke Veluwse boerderij biedt het bruidspaar de mogelijkheid om een dag van tevoren met vrienden of familie te komen en alles in te richten zoals ze het zelf willen. ,,Mensen kunnen een heel weekend op de hoeve blijven. Ze kunnen zo het feest voorbereiden en lekker blijven slapen.” Omdat er ook veel buitenruimte is, kan men bij goed weer buiten eten. Een boeren bruiloft met alles erop en eraan. ,,Daarmee bedoelen we niet dat het een zuipfeest wordt. Mensen regelen in principe zelf de catering. We werken daarvoor graag met andere bedrijven samen.” In augustus staan de eerste officiële bruiloften (inclusief het ja-woord) gepland. www.hoevekindergoed.nl
- Details
- Geschreven door Natalie Overkamp
- Categorie: Actueel
- Gepubliceerd: 28 mei 2015