Aanschuiven bij Ontbijt van Ermelo
Feest in Stationsstraat
ERMELO - Met de grote posters aan de lantaarnpalen kan het niemand meer ontgaan zijn; op zaterdag 28 mei is het Ontbijt van Ermelo van 09.00 tot 10.30 uur in de Stationsstraat. Een lange sliert tafels wordt opgesteld door de hele Stationsstraat, feestelijk versierd en gezellig aangekleed.
Iedereen kan aanschuiven, de inschrijving is nu geopend. Belangstellenden kunnen zich nu opgeven, kaarten kosten € 6,50 per persoon. Hiervoor wordt een uitgebreid ontbijt verzorgd. Ermeloërs gaan samen aan tafel en intussen worden er verschillende optredens verzorgd. Ook is er een gratis workout.
Opening Stationsstraat
De herinrichting van de Stationsstraat nadert de voltooïng en tijdens het Ontbijt van Ermelo wordt dat feestelijk gevierd. Wie hier bij wil zijn, kan zich aanmelden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Ook kan men tickets kopen bij een van de verkooppunten: Riemer& Walinga Boekverkoopers, In De Volksmond, Nienke in Ermelo en de VVV.
We kunnen nog vrijwilligers gebruiken!
Door de grote toeloop van deelnemers hebben we ook vele handen nodig om alles in goede banen te leiden: gastheren en -vrouwen die de ontbijtpakketten uitdelen en de koffie en thee inschenken, aanpakkers die van tevoren helpen bij het gezellig inrichten van de Stationsstraat, regelaars die het verkeer in goede banen leiden en doeners die helpen bij het weer opruimen na het ontbijt.
Wilt u meehelpen? Graag! Geef u op via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en laten we er samen een onvergetelijke dag van maken.
- Details
- Geschreven door redactie
- Categorie: Actueel
- Gepubliceerd: 20 april 2016