Afdrukken

Politie heeft onderzoek ingesteld

ERMELO – Dieven en zakkenrollers vingen gisteren bot in Ermelo. Oplettende omstanders en winkelpersoneel wisten te voorkomen dat er buit werd gemaakt.

Bij de VVV op het Molenaarsplein probeerden twee mannen VVV-bonnen te stelen. De een probeerde de VVV medewerker af te leiden en de ander zocht achter de toonbank. Door snel en accuraat handelen wist de medewerker dit te voorkomen en ze schakelde de politie in. Het betreft hier twee goed Nederlands sprekende licht getinte mannen (40-45).

Zakkenrollers

Bij Albert Heijn aan de Branderskamp hebben drie geoefende zakkenrollers een dame geprobeerd te bestelen. Ook zij werd afgeleid door een van de daders terwijl de ander probeerde een slag te slaan. Het lukte het drietal niet om de vrouw van haar portemonnee te beroven. Via de app-groep Ermelo Alert hebben ondernemers elkaar op de hoogte gesteld en kwamen er ook meerdere tips binnen. De politie heeft direct een onderzoek ingesteld.