De Boer en Van Zaanen fanatiek in de strijd
Winkelverkiezing kent spannende finale
ERMELO – De spanning stijgt. Nog een paar dagen en dan worden de stemmen geteld. Volgende week weten we welke ondernemers de titel Winkel(ier) van het Jaar hebben verdiend. Met name de competitie om de titel Ondernemer van het Jaar wordt spannend. De ondernemers Nero de Boer (Barbershop Nero) en Christiaan van Zaanen (Van Zaanen Telecom) zitten elkaar op de hielen. De twee mannen zijn gedreven en ze houden de peiling op Ermelo van Nu goed in de gaten.
In de categorie ‘mooiste winkel’ werden Riemer&Walinga boekverkoopers, juwelier Wajer, First Fashion en Pracht genomineerd. De genomineerde ondernemers zijn Nero de Boer (Barbershop Nero), Christiaan van Zaanen (Van Zaanen Telecom), Corlien Kiezebrink en Anja Dijkstra (Annalien) en Linda van den Berg (Vita Libera). ,,Een mooi rijtje!” zegt Centrum Manager Joost Bleijie, eraan toevoegend dat hij alle winkeliers de eerste plaats gunt.
Wie wordt de winnaar? Vooral de klantvriendelijkheid scoorde bij de genomineerde ondernemers hoog. Zo stemde iemand op Christiaan van Zaanen omdat hij zeer behulpzaam is en veel geduld heeft. Opvallend is dat vooral ouderen bewonderen met hoeveel aandacht hij keer op keer uitlegt hoe iets werkt. ,,Net zo lang tot ik het echt begrepen heb,” zegt een Ermeloër. ,,Hij heeft een brede kennis op zijn gebied, geeft deskundig advies en helpt op een vlotte, vriendelijke manier. Christiaan pluist uit wat de mogelijkheden zijn binnen bestaande contracten en geeft advies op maat.” Service, daar draait het bij alle vier genomineerden om. Van Zaanen scoort heel hoog en vecht samen met collega ondernemer Nero de Boer om de laatste stemmen. Het is heel spannend! En welke jurypunten worden daar nog bij opgeteld?
Deskundigheid
Ook de zussen Anja Dijkstra en Corlien Kiezebrink zijn genomineerd om hun deskundigheid en klantvriendelijkheid. ,,Ze hebben een mooi assortiment lingerie, voor zowel jonge mensen als oudere dames. Deze winkel is een aanwinst voor Ermelo. Vroeger ging ik voor mijn aanschaf naar Amsterdam, tegenwoordig kan ik gewoon in Ermelo terecht. Daar word ik blij van,” aldus één van de stemmers. Andersom komen mensen speciaal naar Ermelo voor deze winkel. Dat bleek uit de stemformulieren. Dat geldt trouwens ook voor Barbershop Nero: ,,Al meer dan een half jaar kom ik om de drie weken vanuit Rotterdam om geknipt te worden bij Nero (in combinatie met een bezoek aan mijn schoonmoeder). Ik wordt hier goed geknipt en het is een hele leuke, gezellige en mijn favoriete Barbershop. Het is voor veel mannen een uitje om daar even heen te gaan en je te laten verwennen.” Wat veel stemmers bewonderen is het feit dat Nero de Boer in korte tijd iets onderscheidends heeft neergezet. ,,Ermelo miste dit echt! Een tof concept wat eigenlijk alleen te vinden is in grote steden.”
Gezamenlijke aanpak
Linda van den Berg van Vita Libera wordt omschreven als een ondernemer die vol passie haar winkel runt. ,,Ze heeft altijd tijd voor een praatje en je kan adviseren over de heerlijke producten!” Daarnaast is het initiatief Veluwe Geschenk goed in de smaak gevallen; kerstpakketten van lokale ondernemers, voor lokale ondernemers. ,,Linda heeft een prachtige winkel en is als ondernemer bijzonder omdat ze steeds leuke, nieuwe ideeën heeft en dingen samen op wil pakken.” Stemmen kan nog tot zaterdag 21 maart. Op woensdag 25 maart worden om 19.00 uurde winnaars bekend gemaakt.
- Details
- Geschreven door Natalie Overkamp
- Categorie: ondernemend
- Gepubliceerd: 19 maart 2015