Afdrukken

Get Healthy bereikt mijlpaal met onbeperkt sporten

ERMELO - Het is voor menigeen een dilemma: willen afvallen en/of fitter worden, maar er tegenop zien om naar de sportschool te gaan. Toch stappen steeds meer mensen over de drempel heen en kiezen voor een gezonder en fitter leven. Dat kan bijvoorbeeld bij Get Healthy. Deze kleinschalige sportschool van Olva Pranger onderscheidt zich door de persoonlijke benadering en begeleiding.

Get Healthy heeft afgelopen jaren een flinke groei doorgemaakt. ,,We hebben onlangs de prachtige mijlpaal van 100 leden bereikt voor onbeperkt sporten en er komen elke week mensen bij. Om onze exclusieve aanpak te garanderen, is er nog ruimte voor een beperkt aantal leden voordat we een ledenstop moeten invoeren,” aldus Pranger.

Mentale drempel

Om meer mensen over de (mentale) drempel heen te helpen, heeft de ondernemer een actie bedacht: wie zich voor 1 juli 2015 aanmeldt voor onbeperkt sporten, betaalt geen inschrijfkosten. En wie deze zomer op vakantie gaat, betaalt gedurende die periode helemaal niets. Pranger: ,,Met deze actie hopen we mensen die al langer twijfelen, een stok achter de deur te geven om nog voor de zomer aan de slag te gaan. Alle tijd die ze eerder starten, is mooi meegenomen.”

Overgewicht XXL

De personal coach, bekend van zijn rode outfit, is gepassioneerd en helpt mensen, samen met zijn team, naar een bewuster, lichter en gezonder leven. Een mooi voorbeeld daarvan is het project ‘Overgewicht XXL’, waar een vijftal kandidaten mede onder begeleiding van Pranger afstevenen op een fantastisch eindresultaat bij de finale begin juni. ,,We willen mensen motiveren, levens veranderen. Dat kan alleen als je kiest voor kwaliteit en niet voor kwantiteit. Onze voorkeur gaat uit naar mensen die gemotiveerd zijn en een doel hebben. Denk aan mensen met overgewicht, blessures, of mensen die bewust fitter en gezonder willen worden.”  www.get-healthy.nl