Ondernemers verzorgen metamorfoses op topniveau
Kappers opnieuw in actie tijdens Ermelo Draait Door
ERMELO – Donderdagavond ondergingen drie Ermeloërs drie complete metamorfoses. De kappers Gert Koelewijn, Fouzia Hadou en Nero de Boer wisten tijdens het live programma Ermelo Draait Door het uiterlijk van Jannie Griffioen, Lex van der Beek en Petra van Ark een 'gedaanteverwisseling' te geven.
,,Een positief duwtje, dat hebben deze mensen gewoon verdiend!” zei Koelewijn, eigenaar van Hizi Hair Ermelo. Hij ging met Jannie Griffioen naar collega Raymond van Schaik, eigenaar van Shoeby Ermelo. ,,Raymond zei direct ja toen ik hem vroeg om kleding beschikbaar te stellen voor deze metamorfose. Zo kun je samen iets leuks neerzetten.” Ook Fouzia Hadou van Fouzia’s Haarlijn, die Petra van Ark onder handen nam, ging shoppen en kwam uit bij Tjitske Du van First Fashion. Van Ark kreeg ook een waardebon van Ziengs. Tot slot kwam Nero de Boer van Barbershop Nero uit bij Depeche. Eigenaar Henk Jan Schreurs twijfelde geen moment en deed direct mee aan deze Ermelose actie. Een actie die onderstreept dat ondernemers gezamenlijk laten zien waar ze sterk in zijn.
Hippe beat
Trots waren de drie kappers op het resultaat en terecht. ,,Ik had de spiegel afgeplakt om Jannie echt te verrassen met het eindresultaat,” meldde Koelewijn na afloop. Ook de familie en vrienden wachtten in spanning tot het moment dat het drietal in een glimmende BMW van Ekris Nijkerk werd voorgereden. En terwijl L&G Support, die het geluid tijdens Ermelo Draait Door perfect verzorgde, een hippe beat startte, stapte het drietal uit de auto en paradeerden ze samen met hun kappers langs het terras van In de Volksmond. ,,Spectaculair! Prachtig!” Complimenten van alle kanten. Moeder Madeleine van der Beek was sprakeloos bij het zien van haar zoon. Edith van Ark had Petra verrast en ze was ontzettend trots. Over de metamorfose werd nog lang nagepraat. ,,Ik ben gewoon mezelf niet,” aldus Petra van Ark. Ook Jannie Griffioen is gelukkig met haar nieuwe look. ,,We hebben er met veel plezier wat moois van gemaakt,” meldde Koelewijn na afloop. ,,Ons credo is dan ook ‘iedere dag mooi’”
- Details
- Geschreven door Natalie Overkamp
- Categorie: ondernemend
- Gepubliceerd: 07 juni 2015