Afdrukken

Ontmoetingsavond met kandidaat Europees Parlement

REGIO - In het kader van de Europese verkiezingen van 22 mei aanstaande, organiseren enkele Veluwse kiesverenigingen van de ChristenUnie op 14 mei 2014 een ontmoetingsavond om informatie te geven over Europa en de aankomende verkiezingen. Spreker op die avond is de Ermelose Ruud van Eijle, nummer 3 op de kandidatenlijst voor het Europese Parlement namens de ChristenUnie-SGP.

Van Eijle heeft vanuit zijn arbeidsverleden kennis over Europa, die hij graag met iedereen wil delen. In de peilingen staat de ChristenUnie-SGP er goed voor. Een mooi gegeven, maar wat betekent dat precies?

De ontmoetingsavond wordt gehouden in Landstede Harderwijk, Westeinde 31. Inloop met koffie en thee om 19.30 uur. Om 20.00 uur start het programma. Onderwerpen die aanbod komen:
• Achtergrond en werkwijze Europese Unie
• Wat doet de ChristenUnie-SGP in het Europese Parlement?
• Wat staat er in het verkiezingsprogramma? En wat betekent een derde zetel?

Zanger en gitarist Ronald Verhagen zorgt voor een muzikale omlijsting. Daarnaast is er ruimte om elkaar te ontmoeten en vragen te stellen.