Afdrukken

Opbrengst voor de RoPaRun 2015

ERMELO - Stichting De Ultieme Uitdaging houdt van uitdagingen. Daarom organiseert het een 8-uurs indoor cyclingmarathon op zaterdag 28 februari. Het doel is zoveel mogelijk geld bijeen te fietsen voor Loopgroep Visie, die meedoet aan de RoPaRun 2015.

Bert Poelman is projectleider van De Ultieme Uitdaging. ,,We krijgen al drie jaar de huur van ons beweegcentrum door hen gesponsord, dus het is onderhand tijd om eens wat terug te doen.’’ Spinning is sinds kort een van de activiteiten van De Ultieme Uitdaging. De aanmeldingen voor de spinningmarathon loopt goed. Er staan zeven spinningfietsen in het beweegcentrum en daarvan zijn nu al twee fietsen continue voor de hele dag bezet. Er is dus nog ruimte om mee te doen. Meedoen kan individueel of in een team Het geld wat de spinningmarathon opbrengt komt ten goede aan kankerpatiënten onder het motto: ‘Leven toevoegen aan de dagen, waar geen dagen meer kunnen worden toegevoegd aan het leven’.

Pastabuffet

Per teamdeelname bedragen de inschrijfkosten € 50,00 per fiets en € 10,00 per persoon. Bij individuele deelname bedragen de inschrijfkosten € 15,00 per uur.
De marathon begint zaterdag om 10.00 uur en staat onder begeleiding van ervaren instructeurs. Aan het eind van de dag, ca 18.00 uur kan er (tegen betaling van € 10.00 p.p.) een uitgebreid pastabuffet worden gegeten wat wordt verzorg door In de Volksmond.
Opgeven kan via www.ultiemeuitdaging.nl