Afdrukken

Ermelose ploeg doet wat het moet doen: winnen

ERMELO –De Ermeloërs moesten aan het begin van de derde periode het kunststukje van de thuiswedstrijd in oktober toch kunnen herhalen op sportpark Ridderkerk? In Ermelo won de thuisploeg namelijk met 3-1. Het lukte inderdaad, al was DVS’33 Ermelo niet zo heel sterk.

DVS’33 Ermelo staat op een keurige tiende plaats met 25 punten in het algemeen klassement van de Topklasse. Mededebutant RVVH staat onderin op een veertiende plaats. DVS’33 Ermelo begon voortvarend en kreeg een eerste grote kans. Kay Velda schoot van ca 20 meter afstand op keeper Danny Spelde, maar de bal gaat net naast. Vervolgens kwam RVVH in de elfde minuut op voorsprong door een doelpunt van Benjamin Martha: 1-0. Gaandeweg de wedstrijd speelde de ploeg van Roeland ter Berge slordig en kwam niet op stoom. Overigens gold dit ook voor de spelers van RVVH. Er moesten dus pittige woorden worden gesproken in beide kleedkamers.

Buitenspel

Na de rust begonnen de beide ploegen voortvarend, echter DVS’33 Ermelo scoorde binnen tien minuten de 1-1. Invaller Christian van de Kamp kopte de bal van Edmund Mijnheer in het Ridderkerse doel. De ploeg van Cor Lems kwam vervolgens niet meer in de wedstrijd waardoor DVS’33 Ermelo meer kansen kreeg. Zo’n tien minuten na het eerste doelpunt schoot Ali Akla de bal vanaf de zestienmeter, diagonaal in het doel: 1-2. Keeper Spelde had het nakijken. Tien minuten voor tijd werden de Geelzwarten nog een keer gevaarlijk toen Kay Velda dichtbij de 1-3 kwam. De verdediging van de blauwwitten kon een doelpunt voorkomen. Uit de corner kopte Van de Kamp de bal net naast het doel. Tien minuten voor tijd keurt scheidsrechter Keijl een Ridderkerker goal af wegens buitenspel. In de laatste minuut maakte Mike Ahrens de Ridderkerker Heraclessupporters nog aan het schrikken door, alleen voor de keeper, de bal helaas net niet in de touwen te leggen. DVS'33 Ermelo pakte vanmiddag de nodige 3 punten en stijgt twee plaatsen in het algemeen klassement.