Overtuigende winst voor Dindoa
Attractief spel en veel doelpunten
ERMELO - Voor het publiek was het een prachtige wedstrijd om naar te kijken. Dindoa wist tegen Mia in Amersfoort vanaf het begin de voorsprong in te zetten neer te zetten door een fraaie doorloopbal van Tom van den Berg. Een start van een doelpuntrijke wedstrijd.
Roy van Boven speelde weer in de basis van Dindoa 1 omdat Jonathan van der Beek nog steeds last heeft van een blessure. Na vijf minuten lukte het Mia om de voorsprong over te nemen, maar daarna was het Dindoa weer die de leiding nam. Het lukte de Ermeloërs in de eerste helft niet om de een groot gat te slaan. Het verschil bleef telkens twee of drie punten in het voordeel van Dindoa. Pas in de allerlaatste seconde van de eerste helft scoorde Tom van den Berg een bijzonder mooi sprongschot en bracht daarmee de ruststand op 11 – 15. Voor het eerste een verschil van vier punten.
Koploper
De tweede helft was absoluut voor Dindoa. Het speelde in Amersfoort sterk, was als team zeer gedreven en werd goed gecoached door Steven Brink. De Blauwwitters wisten de voorsprong halverwege de tweede helft uit te breiden naar zes punten; 19 – 25 en daarna was het gedaan met Mia. Daphne van den Berg en Kasper Velgersdijk scoorden allebei twee keer en brachten daarmee de stand op 19 – 29. Dit verschil wisten de Amersfoorters nog even terug te brengen tot zeven punten; 24 – 31, maar daarna was het weer Dindoa dat lekker scoorde. Net als in de eerste helft scoorde Dindoa door Mark Bronkhorst in de laatste seconden van de tweede helft het laatste doelpunt; 25 – 35. Door het verlies van koploper Achilles staat Dindoa 1 nu nog maar 1 punt achter de Haagse ploeg.
- Details
- Geschreven door Henk ter Haar
- Categorie: Sport
- Gepubliceerd: 02 februari 2020