Afdrukken

Gevarieerde fietsroute met activiteiten onderweg

ERMELO - De VVV's op de Veluwe organiseren op dinsdag 5 augustus weer de traditionele Veluwse Fietsdag. Al vele jaren kunt u deze dag bij de meeste VVV winkels een mooie gevarieerde fietsroute starten die speciaal gemaakt is voor deze dag. Onderweg worden diverse leuke activiteiten georganiseerd.

In Ermelo kunnen fietsers op dinsdag 5 augustus vanaf de VVV Ermelo starten. Deze fietsroute is ongeveer 35 tot 40 kilometer lang maar de tocht kan ook verkort worden tot 20 kilometer. De route loopt in eerste instantie over de Groevenbeekse heide rond Ermelo. Daarna gaat de route richting Putten en Garderen. In Putten kan men iets eten en drinken. En in Garderen kunnen deelnemers een ijsje halen bij IJstijd. Via de Paleisweg en Speuld fietst men via het Romeinsmarskamp terug naar Ermelo. De route eindigt weer bij VVV Ermelo. Onderweg liggen er een aantal restaurants voor een kopje koffie of thee. Aan de start krijgen deelnemers een drankje en een hapje aangeboden door VVV Ermelo.
De route is voor € 3,75 te koop bij VVV Ermelo, bij deze route zit een stempelkaart die afgestempeld dient te worden bij de controleposten onderweg. Erbij zit een tasje met allerlei nuttige informatie. Aan het eind van de route is er een prachtige herinnering aan deze fietsdag voor alle deelnemers.
Start aan de Stationsstraat 20 vanaf 09.00 uur, het kantoor is deze dag tot 18.00 uur geopend.
Voor meer informatie :  0341-552200.