Afdrukken

Regionaal koor geeft cd-presentatieconcert

ERMELO - Op zaterdag 9 april geeft Tin Speransa een concert in de Christelijk Gereformeerde kerk De Voorhof aan de Frederik Hendriklaan. Het gospelkoor bestaat al ruim 25 jaar en geeft meerdere optredens per jaar.

In oktober vorig jaar stond Tin Speransa uitgebreid stil bij haar 25-jarige jubileum. Toen werd ook haar CD Thanks be to our God gepresenteerd. Besloten werd een aantal CD Presentatieconcerten te geven. Op 16 maart werd in Almere en op 21 maart werd in Amersfoort een CD Presentatieconcert gehouden. En dan nu in Ermelo waar het derde concert in de reeks van CD Presentatieconcerten zal worden gegeven. Het koor zingt up-temponummers, maar ook ballads. Er wordt gezongen met eigen band, aangevuld met Andre Bijleveld en Arend Jansen.

Hoop

De naam Tin Speransa komt uit het Papiamento en betekent Heb Hoop!. Zingend wil Tin Speransa getuigen van het evangelie van Jezus Christus als Verlosser. Het koor bestaat uit ruim zestig zingende leden, een band en enkele vaste technici. Jaap Kramer uit Urk heeft de muzikale leiding van het koor in handen. Het koor heeft oorspronkelijk Nijkerk als thuisbasis, maar er komen ook leden uit de wijde omgeving van die plaats. Tin Speransa geeft ongeveer zes optredens per seizoen, variërend van (meewerken aan) een Sing-in tot een volledig verzorgd avondvullend concert - soms met een of meer gast(en).