Afdrukken

Drie auto’s en twee keukens

ERMELO - Kebabhuis en Pizzeria BodruM opent binnen een jaar een tweede keuken. Daarbij zijn er drie nieuwe bezorgauto’s aangeschaft. Het gaat dus goed met nieuwe bedrijf dat in juni 2014 de deuren in Ermelo opende.

,,Het gaat boven verwachting,’’ zegt een trotse Benjamin Kocer. ,,Bij Thuisbezorgd.nl staat we zelfs bovenaan. We horen van klanten dat het eten perfect is en daarom komen ze graag bij ons terug.’’ De laatste tijd hoorden de bezorgers van de maaltijden wel eens dat klanten te lang moesten wachten op hun eten. Kocer:,,Dat kan soms niet anders, we zijn in de weekenden continue op pad om te bezorgen. Maar daarom hebben we dan ook drie nieuwe auto’s aangeschaft, zodat we sneller kunnen bezorgen.’’ Zoon Mustafa vult aan: ,,Als de klant bestelt, mag hij niet langer dan 35-45 minuten moeten wachten op z’n eten. Hij besteld omdat hij wil eten, en dan moet hij niet zo lang hoeven te wachten. Dat is niet goed.’’ Met de drie auto’s heeft BodruM ook het bezorggebied uitgebreid. Ze bezorgen nu ook in Harderwijk, Drielanden en Putten. Naast de nieuwe bezorgauto’s heeft dit familiebedrijf dan ook een tweede keuken geopend. Daarbij hebben ze de openingstijden uitgebreid. Door de week is BodruM ‘snachts tot 0.30 uur open en in het weekend zelfs tot 02.30 uur. ,,We zijn de enigen in Ermelo die zo laat nog open zijn en op die tijden nog bezorgen,’’ geeft Mustafa Kocer aan. ,,Ik kan me voorstellen dat je ’s avonds laat nog hotwings wilt bestellen, bijvoorbeeld bij een mooie film op televisie. Je kijkt op internet en ziet: ‘Hé BodruM is nog open’. Een telefoontje en wij bezorgen ze dan bij je thuis.’’

Grote, ruime zaak

Kebabhuis en Pizzeria BodruM heeft 82 zitplaatsen en is ook zeer geschikt voor mindervaliden. De entree is ruim en er is een invalidentoilet. De apparatuur die weinig tot niet werd gebruikt is verkocht en er is nieuwe apparatuur aangeschaft. Daardoor is er nu een dubbele capaciteit. Benjamin Kocer: ,,Door die tweede keuken, kunnen we gerechten klaarmaken voor klanten in het restaurant en tevens voor de bestellingen. Men hoeft niet op elkaar te wachten. Wij kunnen continue door.’’ Vader Kocer gaat voor service en hij zegt het beeldend: ,,Iedere auto heeft een reserveband, zodat je bij pech toch door kunt gaan. Zo ook met de tweede keuken. Als een apparaat het een keer niet doet, kunnen we gewoon doorgaan.’’ Ook de drie bezorgauto’s zorgen voor een snellere bezorging en dus meer service. Tegelijk met deze uitbreiding is er ook meer personeel aangenomen. Alles staat ten dienste van de klant en de ambitie om de beste en grootste in de regio te willen worden. Benjamin Kocer: ,,En dan nu dezelfde kwaliteit blijven vasthouden. Dat is vooral onze uitdaging. Maar dat gaat zeker lukken, we hebben een goede naam.’’

Kebabhuis en Pizzeria BodruM bezorgt vanaf € 10,00 (excl. € 2,00 bezorgkosten. Bestellingen boven €15,00 worden gratis bezorgd. Binnenkort wordt er een nieuwe website gelanceerd.