Afdrukken

In Ermelo is er altijd wat te doen

ERMELO - Ermelo een saai dorp? We dachten het niet. Nu het zomerseizoen aanbreekt worden er weer allerlei activiteiten georganiseerd. In Oost, west en in het Centrum. Voor de Ermeloër, maar zeker ook voor de bezoeker en recreant.

Op donderdagavond is er de derde editie van Ermelo Draait Door. Tevens zullen dan de wandelaars van de 56e Avondvierdaagse worden binnengehaald. Bij het terras van In de Volksmond staan de veertig muzikanten van Chr. Harmonie Crescendo klaar om iedereen met muziek te ondersteunen bij de laatste loodjes. Direct na de intocht volgt er weer een verrassend gevarieerd programma bij Ermelo Draait Door. Wie op de hoogte wil blijven van wat er in Ermelo gebeurt, mag dit niet missen. Vrijdagavond 5 juni is het de beurt aan het Hart van Ermelo, de winkeliers van De Enk. Zoals bekend is, zorgen de winkeliers van het Hart van Ermelo, De Enk al regelmatig op zaterdagmiddag voor muziek in De Enk. Zo maar, als kadootje voor de klanten maar ook voor niet klanten. Dat blijven ze de komende maanden ook weer doen. Maar vrijdag organiseert het Hart een BBQ. Deze wordt verzorgt door Goeiekoeien.nl een spontane actie van ondernemer IJme Woensdregt. ,,En zaterdag zijn we op de PuurErmelo Markt, ook al zo'n leuke dag! 't is dat ik een ICT-bedrijf heb, maar anders zou ik hier mijn dag al aardig mee kunnen vullen," lacht hij. ,,GoeieKoeien is hèt alternatief voor supermarkt en bioslager! We hebben nog 5 tienkilopakketten te koop, maar gaan toch vrijdag weer slachten. Als je denkt dat het tijd wordt voor een pakket voor jouw barbecue dan is nu het moment." In de Enk verzorgt de Hema bier van kleine brouwers uit het hele land. Erik en Ramona Wegerif van De Bourgondiër zorgen voor de wijn, Bakkerij Wegerif voor het brood en omdat het mooi weer wordt gaat Nero zijn klanten buiten scheren!

PuurErmelo Markt

Op zaterdag 6 juni zal de eerste PuurErmelo Markt worden gehouden op het Molenaarsplein. Veertien enthousiaste ondernemers en hobbyisten zullen laten zien wat ze maken, verbouwen, hebben en produceren. De markt begint om 11.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Dat geeft mensen voldoende mogelijkheden om ook het Schaapscheerdersfeest bij de Schaapskooi te bezoeken. En omdat het mooi weer wordt, is een fietstochtje tussen de Schaapskooi en het Molenaarsplein een leuke afwisseling.