Uitzending laat slachtoffer zien op weg naar Baanveger

ERMELO – Dinsdagavond werd er door de politie een uitgebreid passantenonderzoek gedaan en was er de uitzending Opsporing Verzocht om zoveel mogelijk tips te krijgen over de gewelddadige dood van de 85-jarige Gerrie Hoffmann uit Ermelo. Mevrouw Hoffmann werd op woensdagochtend 7 mei dood aangetroffen in haar woning aan de Heidelaan.

Op dinsdagavond 6 mei ging mevrouw Hoffmann naar ontmoetingscentrum De Baanveger waar ze regelmatig vrijwilligerswerk deed. Ze vertrok daar rond 21.15 uur en fietste via de Oude Telgterweg naar huis. Camera's langs deze route legden haar zowel op de heen- als terugweg vast. De politie roept mensen op die iets verdachts hebben gezien tussen 19.00 en 23.00 uur in de omgeving van de Heidelaan, of die beschikken over camerabeelden, zich te melden.

Opsporing Verzocht

De familie van mevrouw Hoffmann vraagt om privacy, maar hoopt dat het delen van informatie kan bijdragen aan het oplossen van deze zaak. Tips kunnen worden doorgegeven via de opsporingstiplijn (0800-6070), Meld Misdaad Anoniem (0800-7000), of het online tipformulier van de politie.
De uitzending van Opsporing Verzocht is terug te kijken via NPO Start.