Foodtruckfestival brengt oude bekenden samen op ’t Weitje

ERMELO – De organisatoren van Eat N Beat blijven vernieuwen. Dit jaar voegen zij een bijzondere extra editie toe aan het bekende foodtruck-, barbecue- en muziekfestijn: The Reunion. Een exclusieve special edition die helemaal draait om herinneringen ophalen, oude vrienden terugzien en samen genieten.

The Reunion is dé kans voor inwoners van Ermelo om oude maatjes, klasgenoten, collega’s en bekenden weer eens te ontmoeten. Bij binnenkomst op het festivalterrein krijgen deelnemers een unieke The Reunion-kaart aan een speciaal keycord. Daarmee kunnen zij genieten van drie drankjes, drie BBQ-hapjes en een ouderwets spelletje. (Hiervoor moeten wel kaarten worden gereserveerd) Maar vooral staat de middag in het teken van ontmoeting, verhalen delen en gezellig samen zijn.

Naadloos

Medeorganisator Bert Onderweegs: ,,En de gezelligheid houdt daar niet op. Na The Reunion gaat het programma naadloos over in het vertrouwde concept. We hebben wee superleuke foodtrucks en er is natuurlijk ook een kinderhoek!”

Zomerse afsluiter

Muziek, lekker eten, drinken en een paar verrassingen: met die ingrediënten weet de organisatie van Eat N Beat ieder jaar opnieuw een sfeervol evenement neer te zetten. Terwijl de zomervakantie nog maar net begonnen is, wordt achter de schermen alweer volop gewerkt aan de voorbereidingen van het festival dat inmiddels bekendstaat als dé afsluiter van de zomer. ,,Zet ’m maar vast in de agenda! Zaterdag 29 augustus!” aldus een enthousiaste Onderweegs.

Gezellig terrein vol sfeer

De organisatie haalt alles uit de kast om de locatie sfeervol aan te kleden. Met een club vrijwilligers wordt de bar gebouwd, banken neergezet en gezellige verlichting opgehangen. Er komen weer zitjes en statafels zodat iedereen op ’t Weitje kan neerstrijken. Een trouwe groep vrijwilligers speelt ieder jaar een belangrijke rol bij de opbouw en aankleding van het evenement. Juist die ontspannen en gezellige sfeer maakt Eat N Beat volgens de organisatie zo geliefd.

Funcky

’s Middags wordt het vinyl met de ‘Plaatjesdraaier’. ,,Hij brengt zijn platencollectie mee en bezoekers kunnen iets leuks uitzoeken. Misschien hun eerste singletje. It brings back memories,” vertelt de organisator. Maar natuurlijk komen er ook weer een aantal DJ’s. ,,Na 18 uur gaan we dit jaar meer funky,” vertelt Onderweegs. ,,Een lekker beatje met swingende elementen zoals disco, soul en funk.”

Met een aantal enthousiaste dj’s op het programma wordt het opnieuw een echt Ermelo’s feest. Eat N Beat belooft daarmee ook dit jaar weer een plek te worden waar inwoners elkaar ontmoeten, nieuwe herinneringen maken en samen de zomer feestelijk afsluiten.