Verhoef neemt voorzittershamer over

ERMELO - Aline Verhoef is de nieuwe voorzitter van Stichting Molen de Koe. Ze neemt het stokje over van Heimen van Diest die zes jaar de scepter heeft gezwaaid. Verhoef wil graag in stand houden wat goed gaat en kijken welke taken er door het bestuur opgepakt moeten worden. 

,,Voor Heimen was het, na de herbouw in 2008, vooral een kwestie van het laten draaien van de molen. Nu wordt het wellicht tijd om eens na te denken wat we nog verder kunnen," aldus Verhoef, die benadrukt dat er veel goeds gebeurt in de Ermelose molen.

Van Diest heeft geen dag spijt gehad van zijn beslissing de bestuurshamer te hanteren. ,,Met veel plezier heb ik, met de mede bestuursleden, de overgang mogen begeleiden van de bouwfase naar de beheerfase. Weliswaar minder opzienbarend, maar o zo belangrijk voor het voortbestaan van onze molen." Na zes jaar vindt hij het welletjes. Aline Verhoef is voor hem een waardige opvolger. ,,Zij is voor velen in ons dorp een bekende. Met haar persoonlijkheid en gaven zal zij zonder twijfel een belangrijke bijdrage gaan leveren," zegt Van Diest. Verhoef zal op 1 januari 2015 het voorzitterschap op zich nemen. Helemaal verdwijnt Van Diest niet van het toneel. De Molentour Tocht is zeker zo'n moment waarbij Van Diest niet wil ontbreken.