Spinningmarathon voor Alpe d'HuZesteam

ERMELO/ HARDERWIJK - Afgelopen vrijdag organiseerde het Alpe d'Huzesteam UWOON4ULLI een spinningmarathon bij sportcentrum Iedema in Harderwijk. De Ermelose sportverslaggever Evert ten Napel opende het spektakel en vertelde over zijn vrijwilligerswerk als motard bij Alpe d'HuZes.

Aansluitend werd er drie uur lang voor het goede doel gezweet op de spinningbikes, onder vakkundige leiding van drie ervaren instructeurs. Ook was het mogelijk een workout Body Boxx bij te wonen. De bijdragen die mensen betaalden voor hun deelname aan de marathon of de workout, zijn bestemd voor de actie Alpe d'HuZes. De opbrengst was ruim 2000 euro.

Medewerkers Uwoon

De organisatie Alpe d'Huzes wil kanker de wereld uit helpen of het op z'n minst een ziekte te maken waar mensen mee kunnen leven. Veel mensen krijgen te maken met de ziekte. Ook medewerkers van UWOON en hun naasten ontkomen hier niet aan. Dit brengt veel pijn en verdriet met zich mee. Redenen genoeg voor een drietal medewerkers, Gert Schinkel, Mark Klaver en Iris Uittien, om op 5 juni mee te doen aan het grote evenement Alpe D'HuZes. Het doel is om zo vaak mogelijk (maximaal 6 keer) de legendarische berg Alpe d'Huez in Frankrijk te beklimmen. Het is de bedoeling dat het team zoveel mogelijk geld - tenminste 7.500 euro - bij elkaar ziet te brengen voor onderzoek en behandelmethodes.