Lange Frans zet bruid in spé in spotlights
Cafébezoekers deinen mee op rapmuziek
ERMELO – Volle bak was het vrijdagavond bij Café De Molenaer. Veel mensen waren speciaal gekomen voor het mini-concert van rapper Lange Frans die samen met Michael Bryan en zangeres Soraya een spetterend optreden gaven. Geen voorbereid programma, maar inspelend op het Ermelose publiek.
Lange Frans, pseudoniem van Frans Frederiks, haalde Suzanne uit het publiek. Vriendinnen hadden de rapper vooraf ingeseind dat het haar vrijgezellenfeestje was en of ze samen op de foto konden. Voor de zanger en zijn collega's was dat genoeg om een heel item rondom de bruid in spé te maken. Lange Frans ging zelfs met haar in gesprek om er achter te komen wie haar toekomstige man was.
De eigenaar van het Ermelose café, Marco van Dijk, genoot ook van de avond. ,,Vorig jaar was Lange Frans ook bij ons te gast en het was echt een feestje. Ik hou van zijn muziek en hoop dat hij nog vaker komt." Lange Frans maakte geen gebruik van het podium. Hij begaf zich tussen de gasten en zette iedereen al rappend in het zonnetje. Zijn liedjes nodigden uit om mee te zingen en te bewegen. Dat gebeurde dan ook tot buiten op het terras.
- Details
- Geschreven door Natalie Overkamp
- Categorie: ondernemend
- Gepubliceerd: 20 juli 2014