Vakantiegasten getrakteerd op bijzonder bezoek

ERMELO - Populaire gasten bezoeken deze week Recreatiecentrum De Paalberg in Ermelo. Was het gisteren de beurt aan Piet Paulusma, die voor de tv-zender SBS6 de weersvoorspellingen deed vanaf de Ermelose camping. Woensdag is het de beurt aan een 'mystery guest'.

Woensdagavond rond de klok van 19:30 uur gaan de spotlights aan voor een nieuwe vakantiegast. ,,Deze gast is het hele jaar op vakantie!" verklapt eigenaar Gert van den Broek. ,,Hij reist naar alle parken van de VDB Recreatie Groep, op de Veluwe en in Flevoland, aan het water en in het bos." Deze gast houdt van avontuur. Hij vist, wandelt, zwemt, surft, klimt en klautert. Maar hij weet ook wat ontspannen is om vervolgens weer helemaal fit te zijn op plezier te maken met de vakantiegasten.

Mascotte

De VDB Recreatie Groep krijgt een eigen mascotte. ,,Wij hebben natuurlijk op alle parken een professioneel animatieteam met een gevarieerd programma,” aldus Van den Broek. ,,Deze speciale gast zal zijn eigen rol krijgen binnen het programma. Het gaat er vooral om dat onze aaibare gast een gezellige vakantievriend wordt van alle kinderen.” Een nieuwe mascotte dus, die een eigen liedje heeft dat alle kinderen snel zullen meezingen. ,,Vrolijk zomernieuws dus!" Van den Broek nodigt iedereen uit om woensdagavond deze mystery guest te ontmoeten.