'Zeventien jaar een prachtig bedrijf'

ERMELO – De rechtbank Gelderland heeft op donderdag 5 november Doppenberg Montage aan de Dokter Holtropstraat failliet verklaard. Als curator is mr. Frans Aartsen van advocatenkantoor VanZeijl Bijl Aartsen advocaten te Harderwijk aangesteld.

Helaas is er afgelopen week weer een Ermelo’s bedrijf failliet verklaard. Op de deur van de winkel hangt een plakkaat met Te Huur. Op de deur een A4-tje met de tekst: ‘Vanaf heden gesloten, vanwege opheffing van het bedrijf. Wij danken nu voor het vertrouwen in de afgelopen jaren’. Eigenaar Wim Doppenberg geeft op de site van Doppenberg Zonwering en Garagedeuren aan: ‘Helaas moet ik tot mijn spijt u mededelen dat door privé omstandigheden per 3 november 2015 mijn prachtig bedrijf is opgeheven. Ik dank u voor uw vertrouwen en steun in de afgelopen jaren’. Doppenberg Montage leverde en monteerde zonweringen, zonneschermen, raamdecoratie, rolluiken en – hekken, garagedeuren en overkappingen aan bedrijven, organisaties en particulieren.

Familiebedrijf

Het doek voor het bedrijf van Wim Doppenberg is helaas dan toch gevallen. Triest. In 2012 moest Doppenberg Montage al inkrimpen vanwege de economische crisis. Toen zag Doppenberg nog mogelijkheden om door te gaan. Doppenberg presenteerde zijn zoon als mede-gezicht van het bedrijf. Daardoor werd Doppenberg een echt familiebedrijf, verklaarde hij indertijd. Vorige maand gaf Doppenberg Zonwering de bewoners van De Amaniet nog een concert cadeau van het Barnevelds Shantykoor Het Roer Om. Het concert was een cadeau van Doppenberg als compensatie voor de overlast die het monteren van zonnescreens bij De Amaniet de bewoners had gegeven.