Sparta turnsters winnen opnieuw veel medailles
Eerste plaatsingswedstrijd met prijzen
ERMELO - Op zaterdag 14 December hebben de meiden van GV Sparta Ermelo middenbouw niveau 5 team 2 en bovenbouw supplement G team 2 een succesvolle eerste plaatsingswedstrijd geturnd. Net als hun clubgenootjes in de voorgaande weken gingen ook deze teams er met veel medailles vandoor.
Het middenbouw team niveau 5 met Liz van den Bosch, Benthe Hoeve, Lotte Koomen, Jana Lievers en Anouk de Vries hebben een geweldige wedstrijd geturnd en behaalden de eerste plaats als team. Anouk de Vries werd met nette oefeningen ook heel knap individueel eerste. Liz van den Bosch, Benthe Hoeve en Jana Lievers lieten ook mooie oefeningen zien en hebben zich respectievelijk als vijfde, zesde en achtste geplaatst. Voor Lotte Koomen was het haar eerste wedstrijd en zij is als twaalfde geëindigd met een mooie derde plaats op balk.
Wedstrijd 2
Het bovenbouw supplement G team, bestaande uit Febe Aerts, Dariya van Dijk, Mirthe Knol, Monica van Nijhuis en Evy Pijnacker Hordijk, turnde een sterke wedstrijd met nette oefeningen en dit werd beloond met een eerste plaats als team. Ook individueel werd er goed gescoord. Bij de jeugd ging Evy Pijnacker Hordijk er met het goud vandoor. Zij werd met krachtige oefeningen tweede op brug, sprong en vloer en vierde op balk. Het zilver was voor Febe Aerts die met elegante oefeningen een eerste plaats op balk en vloer en een vierde plaats op brug en sprong verdiende. Dariya van Dijk werd vierde, zij turnde stabiele oefeningen en werd eerste op brug, derde op sprong en vijfde op balk en vloer.
Goud
Bij de junioren waren de eerste twee plaatsen ook voor Sparta. Mirthe Knol behaalde goud met strakke oefeningen die haar een eerste plaats op balk opleverden en een tweede plaats op sprong en brug. Monica van Nijhuis kreeg zilver voor haar mooie oefeningen, waarbij ze eerste op sprong werd, tweede op balk en derde op brug. Mirthe en Monica deelden samen de eerste plaats op vloer. De opening van dit seizoen geeft een goede boost voor de komende wedstrijden. Trainster Esther Crama kijkt weer erg tevreden en trots terug op de geweldige resultaten.
- Details
- Geschreven door Redactie
- Categorie: Sport
- Gepubliceerd: 16 december 2024