Meer balans in elftal levert punten op

ERMELO - DVS'33 heeft zich knap hersteld van de blamerende nederlaag tegen Urk een week eerder. DOVO bleek een eenvoudig te nemen hindernis ondanks hun hoge klassering en de 5-1 eerder dit seizoen. DOVO was alleen naar Ermelo gekomen om niet te verliezen. Vlak voor rust en in de eindfase wisten respectievelijk Sem de Wit en Yannick Bouw te scoren, 2-0.

De eerste tien minuten leek het een leuke wedstrijd te worden aan de Sportlaan. Met Maarten van Dijk en Rick Dekker weer herenigd op het middenveld ging het gelijk op. Maar al snel was het DVS’33 wat de klok sloeg. Benjamin Roemeon, Ian van Otterlo en Mike Ahrends waren net niet scherp genoeg om de keeper tot overgave te dwingen. DOVO zakte steeds verder in en kon DVS’33 geen moment zenuwachtig maken. Vlak voor de thee nam aanvoerder Sem de Wit van ver de keeper maar eens onder vuur. Het keek een gevalletje kansloos maar de DOVO-keeper kreeg de bal niet onder controle, 1-0. Een perfect scenario want nu zou DOVO meer moeten gaan doen.

Niets bleek minder waar

DOVO bleef echter met dezelfde intentie voetballen. Tegenhouden en vooral niet met te hoge cijfers verliezen. DVS’33 was veel feller, won bijna alle duels maar wist niet echte kansen te creëren. Tot de 85e minuut. Van Otterlo, die een sterke wedstrijd speelde, stuurde de ingevallen Bouw perfect getimed aan en Bouw drukte af, 2-0. Al met al een prima overwinning en daarmee kwam DVS’33 weer op de derde plek. Er zat veel meer balans in het elftal en het team straalde weer uit te willen winnen. Zaterdag wacht de derby tegen Sparta Nijkerk die vast en zeker nog wat goed te maken hebben tegen de Geelzwarten.