Synchroonzwemtoernooi voor kinderen
Schrijf je in voor proeftraining
ERMELO - ZEW-Triton organiseert binnenkort een synchroonzwemtoernooi voor kinderen uit groep 4 tot en met 8. Op vrijdag 20 maart vindt dit sportieve evenement plaats waarin techniek, samenwerking en plezier samenkomen in het water. Vooral kinderen uit groep 4, 5 en 6 zijn van harte welkom om mee te doen. ,,Dit is namelijk de ideale leeftijd om te starten met synchroonzwemmen," zo laat de organisatie weten.
In deze fase ontwikkelen kinderen namelijk snel hun coördinatie, lenigheid en gevoel voor ritme. Wanneer zij tijdens het toernooi een positieve en leuke eerste ervaring opdoen, vormt dat vaak de perfecte basis voor langdurig sportplezier en verdere groei in de sport. Synchroonzwemmen – ook wel artistic swimming – combineert zwemmen, dans en beweging op muziek. Tijdens trainingen werken kinderen aan basis- en zwemtechniek, lenigheid en kracht, samenwerking en synchroon bewegen, maar ook zelfvertrouwen in het water.
Proeftraining
Het toernooi is een goed moment om te ervaren hoe het is om samen een uitvoering te zwemmen en toe te werken naar een gezamenlijk doel. Juist voor kinderen uit groep 4, 5 en 6 kan dit een inspirerende eerste kennismaking zijn met de sport. Nog één proeftraining beschikbaar op vrijdag 6 maart van 18:00 - 19:00 uur – deelname individueel en als groep mogelijk. Aanmelden kan individueel, maar ook samen met vriendinnen, vrienden of als (kleine) groep. Een mooie kans om de sfeer te proeven en goed voorbereid aan het toernooi deel te nemen. Wil jij dat jouw kind meedoet aan dit bijzondere sportmoment? Meld je snel aan via www.zew-triton .nl – want vol is vol. Samen zorgen we voor een sportieve, leerzame en vooral plezierige ervaring in het water.
- Details
- Geschreven door redactie
- Categorie: Sport
- Gepubliceerd: 03 maart 2026