Wedstrijd in laatste kwartier beslist

ERMELO - Met een magere overwinning van 9-11 bij Revival in Terschuur nam Dindoa zaterdag de twee punten mee naar huis. Het kostte de Dindoaploeg veel inspanningen om Revival af te schudden. Pas in het laatste kwartier vielen de bevrijdende doelpunten. Komende zaterdag is de laatste wedstrijd voor de start van de zaalcompetitie. Dan komt Sparta uit Zevenhuizen naar Ermelo.

In een fysieke wedstrijd waarin het Dindoa spel vooral in de eerste fase van de wedstrijd niet goed uit de verf kwam, stond Bjarne Sinneker opnieuw op de plek van de geblesseerde Jorik Velgersdijk. Lindsey Verheul verving de revaliderende Doortje van de Belt.
Met een achterstand van 6-5 ging de Dindoa-formatie de rust in. Een stand, die tekenend was voor de hele eerste helft. Alleen bij het eerste schot van de wedstrijd van Bjarne Sinneker was er een voorsprong, daarna liep Dindoa achter de thuisploeg aan. Anne van de Glind was goed voor 3-2. Bob van der Knaap maakte de aansluitende treffer, maar met een doorloopbal liep Revival weer uit. Vervolgens was het Engel, die voor een gelijke stand van 4-4 zorgde. Tien minuten voor rust trok Van de Glind de stand weer gelijk. Vlak voor het rustsignaal kreeg Revival een strafworp toegekend en kon met een voorsprong de kleedkamers opzoeken.

Sinneker zet ploeg op voorsprong

In de rust was er duidelijk een stevig woordje gesproken door de trainer. De Dindoa spelers gingen de strijd feller aan en dat resulteerde al snel in een voorsprong van 6-7 door schoten van Bronkhorst en Odding. Mark Bronkhorst bracht opnieuw een voorsprong, nadat Revival weer langszij was gekomen. Het laatste beslissende kwartier van de wedstrijd was voor Dindoa. Bjarne Sinneker zette zijn ploeg op een voorsprong van 8-9. Van de Glind scoorde 8-10, een schot dat als een bevrijding werd ervaren. Het was immers de eerste keer in de wedstrijd dat Dindoa twee punten los kwam van de stugge tegenstander. Na twee wissels, Saskia Lieman voor Lindsey Verheul en Velgersdijk voor Bronkhorst, was het invalster Lieman die de 8-11 scoorde met een doorloopbal. In de laatste vijf minuten werd Ben te Brake ingezet voor Bob van der Knaap. Voor Revival was het laatste wedstrijdpunt.