Sinds 2007 eindelijk een voorzitter

ERMELO - Maandag 16 februari werd Hans de Haan in de Algemene Ledenvergadering van G.V. Sparta Ermelo officieel geïnstalleerd als voorzitter. Een memorabele avond, immers G.V. Sparta had al zeven jaar geen voorzitter meer.

Afgelopen week vond de 101ste algemene ledenvergadering plaats. Vorig jaar had de ledenvergadering een bijzonder karakter. Toen sloot Sparta haar 100 jarig jubileumjaar af. Ook op deze ledenvergadering stond een memorabel punt op de agenda. Vanaf 2007 had deze florerende vereniging officieel geen voorzitter meer. Piet van der Leek, al bestuurslid sinds 2001, vervulde met veel inzet, kennis en kunde de functie van plaatsvervangend voorzitter. Desalniettemin was de wens naar een voorzitter de afgelopen twee jaar toegenomen. De vereniging groeit, de activiteiten nemen toe. Versterking in het bestuur en met name een stevige politiek-bestuurlijke verankering en ervaring waren belangrijke criteria voor de voorzitter die Sparta met veel genoegen verwelkomt. Sparta heeft Hans de Haan gevraagd en bereid gevonden de functie van voorzitter te vervullen. Het bestuur en de leden zijn erg blij dat De Haan zijn tijd wil vrijmaken om de vereniging G.V. Sparta te steunen.

Sporthallen

De nieuwe voorzitter zal zich naast het aansturen van het bestuur en de coördinatoren richten op de locaties (sporthallen) waar Sparta gebruik van maakt en de belangrijke ontwikkelingen binnen de gemeente Ermelo op dat vlak gaande zijn. Onderwerpen waar De Haan in zijn werkzame en vrijwilligers carrière mee verbonden is. Momenteel is De Haan politiek actief als lid van de Provinciale Staten Gelderland en is verkiesbaar voor de aankomende verkiezingen van 18 maart 2015. Tijdens de ledenvergadering gaven de leden te kennen dat ze Piet van der Leek zeer erkentelijk zijn voor zijn inzet als plaatsvervangend voorzitter de afgelopen jaren en hem zeker niet kwijt willen. Piet heeft dat gelukkig zelf ook niet voor ogen. Hij is herkozen als bestuurslid en blijft zijn functie binnen het dagelijks bestuur voortzetten. Tevens blijft hij de ledenadministratie van de meer dan 600 leden uitvoeren.