Herstellen van eindejaarsoverdaad

ERMELO - Nog even en dan gaat de DVS Boerenkoolloop2014 weer van start. Ons nobel streven om na de feestdagen van 2013 ons lijf een maandje lang te laten herstellen van mogelijke eindejaarsoverdaad begint in Ermelo vaak met de deelname aan de befaamde recreatieve DVS Boerenkoolloop. Elk jaar is er weer sprake van een groots geel/zwart loopfeest aan de Ermelose Sportlaan. Met een milde glimlach om de lippen denk ik nog eventjes terug aan de Boerenkoolloop van 2013 en bekijk ik de gelikte foto's van Theo Aalten.

De allermooiste foto van Theo vind ik toch die van Henk Kraaij met zijn kleinzoon. Geen vissers in dezelfde vijver, dromend van elk een oceaan maar samen op weg naar die fel begeerde eindstreep oftewel Door Vriendschap Sterk!

Open inschrijving

Ondergetekende hoopt van harte dat dit tweetal er op zaterdag 4 januari 2014 weer bij zal zijn. Onze Supportersvereniging Geel Zwart beschreef het al in een eerder stukje oftewel lekker lopen via een fraai uitgezet parcours in onze schitterende Groevenbeekse bossen. Met elkaar genieten van al dat mooie frisse groen, de serene stilte waaraan men tegenwoordig vaak het woord wellness aan vastplakt. U kunt ter plekke in de DVS kantine inschrijven voor de 3 of de 5 kilometer en de echte die-hards hebben zelfs de mogelijkheid om aan beide afstanden mee te doen! Het inschrijfgeld bedraagt slechts € 3,00 per persoon per afstand. Uiteraard is er ook aan onze Bambino's gedacht. Zij lopen een eigen parcours op het DVS sportcomplex!

Boerenkool met worst

Aan de streep is er voor iedere loper en loopster een fraai vaantje, uiteraard in de fraaie geelzwarte clubkleuren en terug in ons warme clubhuis wordt iedereen voorzien van een heerlijk en met clubliefde vol geschepte bord boerenkool met een heerlijk stuk sappige ouderwetse rookworst. Aan de finish is er voor iedere loper en loopster een prachtig herinneringsvaantje, uiteraard in de fraaie geelzwarte kleuren en terug in ons clubhuis wordt iedereen voorzien van een heerlijk bord boerenkool met een stuk sappige rookworst. De start van dit jaarlijkse loopfestijn is om 12:00 uur! U bent van harte welkom.

Aad van Schaijk.