Lopend Vuur op het Weitje

Pinksteren in de open lucht
ERMELO - Op zondag 8 juni vanaf 11.15 is men van harte welkom bij de Muziektent op ‘t Weitje om het Pinksterfeest mee te vieren. De viering begint om 11.30 uur. Aansluitend kan men elkaar ontmoeten bij een kopje thee, koffie of iets fris. Dit jaar is er ook een doventolk aanwezig en blijven de kinderen gewoon bij hun ouders.
Iedereen in heel Ermelo mag zien en beleven, dat de kerken met elkaar een aanstekelijke boodschap te vieren hebben. De Geest van Christus smeedt ontelbaar veel mensen aaneen met een aanstekelijk vuur en wederzijds begrip. De Geest brengt beweging, vuurt aan… Lopend Vuur! Dat willen de kerken vieren, dit jaar opnieuw op Pinkstermorgen op ‘t Weitje in Ermelo, rondom de muziektent. Men kan elkaar ontmoeten en samen vanuit verschillende tradities in het openbaar vieren.
Predikant
Pinksterfeest op ’t Weitje wordt georganiseerd door de RK parochie De Goede Herder, de Zendingskerk, de Gereformeerde Kerk, Evangeliegemeente Ermelo, de Nederlands Gereformeerde Kerk en de Hervormde Oude Kerk, Westerkerk en Kerkelijk Centrum. Voorgangers zijn de predikanten Andre Priem, Kees Smit en Jan-Willem Leurgans.
Regen
Vergeet voor de zekerheid niet een paraplu mee te nemen, en daarnaast een stoel of een kleedje. Wanneer het weer tegenwerkt wordt de viering in de Maranathakerk gehouden.
- Details
- Geschreven door Redactie
- Categorie: Vrijetijd
- Gepubliceerd: 28 mei 2025