Maak een Tijdreis op het Molenaarsplein
Culturele samenwerkingen in de zomervakantie
ERMELO – Deze zomervakantie is woensdagmiddag dé dag voor avontuur! Op woensdag 30 juli verandert het Molenaarsplein in Ermelo in een bruisende plek vol actie, ontdekking en verbeelding. Kinderen van alle leeftijden zijn van harte uitgenodigd om een sprong door de tijd te maken met een programma vol verrassende activiteiten.
Beleef de geschiedenis of maak een muzikale tijdreis tijdens de workshop van TOP Sport en Dansstudio. Samen met museum Het Pakhuis duik je in de wereld van de Romeinen: trek een Romeinse tuniek aan, zet een soldatenhelm op en waan je even in het verleden. En er is meer! Bij de ArcheoHotspot kun je als jonge archeoloog zelf aan de slag. Was eeuwenoude scherven, ontdek mysterieuze vondsten en leer hoe spannend het verleden kan zijn.
Nieuwsgierig
Deze middag is perfect voor nieuwsgierige kinderen die graag ontdekken, bewegen en hun fantasie willen gebruiken. Het programma is doorlopend tussen 13.30 en 15.30 uur en aanmelden is niet nodig. Dus trek je dansschoenen aan, zet je speurneus op en laat je meevoeren op een reis door de tijd – ontdek hoe leuk geschiedenis kan zijn!
Cultuur komt naar je toe deze zomer!
Deze zomer bruist Ermelo van de creativiteit! Tijdens vier woensdagmiddagen in de zomervakantie zijn er in verschillende wijken gratis culturele activiteiten voor het hele gezin. Van swingende dans en muziek tot creatieve workshops en kunstzinnige verrassingen – er is voor iedereen iets te beleven. Met Spot on De Wijk brengen culturele organisaties de magie van cultuur naar de mensen toe. Het wordt een middag vol ontmoeting, plezier en verbinding.
Meer weten? Kijk op ermelobuitenleven.nl/spotondewijk
- Details
- Geschreven door redactie
- Categorie: Vrijetijd
- Gepubliceerd: 22 juli 2025