Alzheimer Trefpunt: wat kan nog wel met dementie?
Mogelijkheden om mee te blijven doen
ERMELO Mensen met dementie vinden het soms moeilijk om tot activiteiten te komen. Dit komt mede door de ziekte die ervoor zorgt dat steeds vaker dingen niet goed meer lukken. Of in ieder geval niet meer zoals het eerder wel lukte. Reden voor frustratie, irritatie en verveling.
Op donderdag 11 december gaat Lisanne van den Hee van Welzijn Ermelo in gesprek met bezoekers over ideeën en mogelijkheden vanuit Welzijn Ermelo en wat zij bieden. Centraal staan vragen als: hoe kun je zelf ontdekken wat je nog wel kunt? Hoe kun je blijven meedoen? Welke activiteiten kunnen je daarbij een steuntje in de rug geven?
Bijeenkomst
Eigen interesses en wat plezier geeft, zijn altijd het uitgangspunt. Eigen praktische ervaringen helpen anderen ook om te ontdekken wat er nog wél lukt of met welke aanpassingen. De bijeenkomst is 11 december van 19.30 uur tot ongeveer 21.00 uur in de Baanveger aan de IJsbaanweg 45. Na afloop is er ruimte voor vragen en een samenzijn met hapjes en drankjes, die het Alzheimer Trefpunt verzorgt. Dit keer in kerstsfeer. Toegang is gratis.
- Details
- Geschreven door Redactie
- Categorie: Vrijetijd
- Gepubliceerd: 06 december 2025