Inschrijving muziekfeest geopend

ERMELO – Het jaarlijkse muziekfenomeen Fête de la Musique gaat als vanouds door. Vanwege de herinrichting van de Stationsstraat zou de organisatie dit jaar wel eens voor een probleem komen te staan. Gelukkig niet dus, de herinrichting is immers uitgesteld.

De derde fase van de herinrichting betekent dat het stuk Stationsstraat vanaf de Rabobank tot aan de Immanuëlkerk op de schop zou gaan. Dat betekende dus noal wat voor een aantal vaste optreedplekken. Nu de herinrichting is uitgesteld tot september kan de organisatie alle locaties gebruiken die ze gewend waren. Dit houdt tevens in dat de Streekmarkt, georganiseerd door Streek Evenementen uit Heerde, ook weer van de partij is Nieuw dit jaar is de kunstmarkt rond de muziektent op ’t Weitje waar regionale en lokale kunstenaars hun werk laten zien en kunnen verkopen.

Veel belangstelling

De aanmeldingen voor het muziek-, zang- en dansevenement stromen binnen. Op dit moment staat de teller op veertig deelnemers, een erg mooi aantal voor begin februari. ,,Het is altijd leuk om te zien hoe enthousiast de deelnemers zijn over Fête de la Musique. Elke editie zijn er de oude bekenden, deelnemers die al jaren meedoen, maar er zijn dit jaar ook weer genoeg nieuwe talenten die graag een optreden willen verzorgen. Genoeg om weer naar uit te kijken,'' aldus de organisatie. Belangstellenden kunnen zich nog t/m zondag 17 mei inschrijven via www.ermelosemuziekfeesten.nl. Voor extra informatie over het evenement of voor vragen kan een mail gestuurd worden naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Iedereen die geen ambities heeft op het podium, maar wel graag het evenement van dichtbij wil meemaken, kan zich aanmelden als vrijwilliger via bovenstaand e-mailadres.