De mannen van de muziek spelen in De Molenaer

ERMELO – De mannen van de muziek, Torkest, spelen tijdens Rondje Ermelo in café De Molenaer. Twee muzikanten met jarenlange ervaring die een enorm uitgebreid repertoire tot hun beschikking hebben. En niet onbelangrijk: met humor!

,,Ik heb ze eens ergens zien spelen en ze maken goede muziek. Daarnaast zijn ze een beetje gek. Dat leek me wel leuk voor dit jaar,’’ vertelt Marco van Dijk, mede-organisator van Rondje Ermelo en uitbater van café De Molenaer. Torkest is een tweemansband, met allround muziek, dus van alles wat. En, wat ik vooral leuk vind is dat ze humor hebben, ze doen af en toe vreselijk gek.’’ Torkest is een unieke en veelgevraagde tweemansband. Twee ervaren musici die live zingen en spelen en daarbij gebruik maken van een moderne lichtshow en geluidssysteem. Een haast eindeloos repertoire: gouwe ouwe, gezellige meezingers, rock, disco, feest, easy listening... Torkest speelt het allemaal en vaak gecombineerd met een komische act.

Oubollig

Ton en René spelen inmiddels al heel wat jaren samen, o.a. in de band Clockhouse en nu in de tweemansband Torkest. De band klinkt als een moderne, voltallige band en speelt en zingt het bijna onuitputtelijke repertoire inclusief de actuele hits met volle overtuiging en enthousiasme. Torkest heeft ervoor gezorgd dat de benaming ‘duo’ het oubollige imago kwijtraakte en weer volop in de belangstelling staat bij jong en oud.