Brand in vrachtwagen Dusseldorp
Containers bevatten huisvuil
ERMELO – Vannacht rond twee uur rukte de brandweer uit na een melding bij het afvalverwerkingsbedrijf Dusseldorp aan de Tolweg in Ermelo. Het betrof een brand in een afvalcontainer op een vrachtauto.
De brandweer was snel ter plaatse met twee blusvoertuigen, een hulpverleningsvoertuig en een tankwagen voor waterwinning. De vrachtauto stond geparkeerd op het terrein van Dusseldorp. De brandweer probeerde uitbreiding naar de loods en naar andere vrachtauto's te voorkomen door alles goed nat te houden.
Ook de hoogwerker uit Harderwijk werd ingezet om de containerbrand van bovenaf te kunnen blussen. In de twee containers zat vermoedelijk huisafval. De brandweer had het vuur na een uur onder controle en gaf het sein brandmeester.
- Details
- Geschreven door redactie
- Categorie: 112
- Gepubliceerd: 24 juli 2015