Congres brengt partijen bij elkaar

ERMELO - Tijdens het eerste Sociaal Congres stond donderdagmiddag de relatie tussen mensen centraal. Professionals uit het Sociaal Domein van Ermelo kwamen bij elkaar. Partners, hulpverleners, verenigingen en organisaties die meewerken aan het versterken van de sociale basis van Ermelo. Alle aanwezige partners en professionals ondertekenden digitaal de belofte: ik doe iets voor een ander.

Eén van hen is wethouder Sociaal Domein, Sarath Hamstra: ,,Fantastisch om te zien hoeveel mensen in ons dorp zich actief inzetten voor een ander. Het congres heeft vrijwilligers en professionals uit alle hoeken samengebracht. Op die manier kunnen we elkaar leren kennen en van elkaar leren. Zo bouwen we aan een warm netwerk, waardoor we een ander nog beter kunnen helpen.” Hoe zorgen we ervoor dat iedereen op zijn of haar manier kan meedoen in onze gemeente? Dat is een van de vragen die we tijdens het congres stelden. De basis ligt vaak bij een krachtig netwerk van mensen om je heen. Ook voor hulpverleners, verenigingen en (partner)organisaties is zo’n netwerk een belangrijke basis. Daar is tijdens het Sociaal Congres een mooie start mee gemaakt.