Gezond haar bij de haardokter
Revolutionair product bij HiziHair
ERMELO - Sinds kort kan men bij HiziHair terecht voor dé oplossing voor beschadigd en futloos haar: Olaplex. Het is een technologische doorbraak in de cosmetische industrie en kan worden gebruikt bij ontkleuringen, kleuren, permanenten en bij extreem beschadigd haar.
Door kleurbehandelingen, zonnen en of zwemmen in chloorwater krijgt het haar flink te verduren. Maar ook föhnen, stylen of chemische troep in het haar, doet er geen goed aan. Het resultaat is beschadigd haar. Sinds kort is er een revolutionaire methode op de markt die het haar wonderbaarlijk herstelt. Gert Koelewijn, eigenaar van HiziHair Ermelo is erg enthousiast over de nieuwe behandelmogelijkheid. ,,We kunnen geen dood haar levend maken, want dood is dood. Maar we kunnen wel ernstig beschadigd haar verbeteren. Met deze nieuwe behandelmethode krijgt het beschadigde en futloze haar weer een boost, waardoor het haar weer teruggebracht wordt naar de originele, gezonde staat. Je krijgt direct resultaat, het haar is weer sterk, veerkrachtig en glanzend. Het haar wordt voller, glanzender en gladder maar zonder slap te worden.’’ Een haardokter dus? ,,Ja, ik denk wel dat we nu haardokters zijn,’’ lacht Gert Koelewijn. ,,E is immers niets belangrijkers voor een vrouw dan gezond haar, toch?’’
Een scheikundige ontdekking
Olaplex is een product wat is ontdekt door twee Amerikaanse scheikundigen. Het product bevat als enige de actieve ingrediënten die in staat zijn de zwavelbruggen in het haar blijvend met elkaar kunnen verbinden. Opvallend is dat er geen enorme reclamebudgetten voor dit product wordt aangewend. Het moet het hebben van mond-tot-mondreclame. Koelewijn: ,,Een product waaraan geen cent reclamegeld is uitgegeven, dat is toch wel bijzonder,’’ aldus Koelewijn. Er wordt steeds meer over dit product geschreven, in de vakpers maar ook in de ‘gewone’ pers. Zo is er over dit product al aandacht gegeven in onder andere New York Magazine, Vogue Nederland, Elle Duitsland en RTL Boulevard. Vanaf 1 september wordt dit product in alle HiziHair salons in Nederland in het assortiment opgenomen.
Drie behandelmogelijkheden
Er zijn drie behandelmogelijkheden met Olaplex: de herstelbehandeling (Maximum Treatmentbehandeling) is er om het haar in één keer permanent te herstellen. Dan is er een kleur-/blondeerbehandeling die toegepast wordt tijdens de haarkleuring. En als laatste is er de thuisbehandeling. Dit is in feite een onderhoudsbehandeling voor thuis en zorgt er voor dat opnieuw beschadigd haar snel weer hersteld wordt. De herstelbehandeling kost € 67,85 incl. de thuisbehandeling van €29,90. Met de HiziHairkaart kost het € 58,10. De thuisbehandeling kost met de HiziHairkaart € 23,95. Koelewijn: ,,Wat de prijs betreft moet de consument zelf maar bepalen of die hoog is of niet. Gezond haar kent geen prijs, zeg ik altijd maar. Dus relatief gezien valt het met de prijs wel mee.’’ HiziHair is momenteel de enige kapsalon in Ermelo die Olaplex aanbiedt. Koelewijn: ,,Als het niet goed zou zijn en ik zou daardoor bij m’n klanten geld uit hun zak willen kloppen, hoef ik dat maar één keer te doen en al m’n klanten lopen weg. Zou ik dat risico nemen?’’
- Details
- Geschreven door Gert Hofsink
- Categorie: ondernemend
- Gepubliceerd: 03 augustus 2015