DeVeDo verslaat Antwerpse ploeg in Italië
Winst en verlies in Eurocup
ERMELO - SC DeVeDo is gisteren begonnen aan de Eurocup in Italië. Om 15:45 uur speelde de ploeg uit Ermelo tegen het uit Groot-Britannië afkomstige Oldham Owls. De ploeg uit Groot-Britannië bleek een maatje te groot te zijn voor de ploeg uit Ermelo. 's Avonds speelde de ploeg tegen Antwerp Gembo Players uit Antwerpen.
Oldham Owls pakte vanaf de eerste minuut de leiding en stond in het eerste kwart al op een voorsprong van 15-6. Ook in het tweede kwart wist DeVeDo het antwoord nog niet om de ploeg uit Groot-Britannië tegen te houden. Beiden ploeg gingen rusten met een stand van 31-14. DeVeDo kwam in de tweede helft meer in de wedstrijd en wist meer punten te scoren dan Oldham Owls. In het vierde kwart waren het de Engelsen die de leiding opnieuw namen waardoor zij de wedstrijd met 65-41 naar zich toe wisten te halen.
Belgen
's Avonds speelde DeVeDo de wedstrijd tegen de Antwerpse ploeg. DeVeDo, die het inititief nam in de wedstrijd, kwam al gauw op een kleine voorsprong. In het tweede kwart kwam Gembo Players terug tot een verschil van zes punten en in het derde kwart konden de Belgen dit zelfs even uitbouwen tot een kleine voorsprong van 38-39. In het vierde kwart lukte het DeVeDo uiteindelijk de ploeg uit Antwerpen opnieuw het scoren te beletten waardoor DeVeDo met nog zes minuten op de klok op een voorsprong stond van 44-32. De Ermelose ploeg speeld de wedstrijd goed uit en wist van het Antwerpse Gembo Players te winnen met 52-49. Zaterdag staan er opnieuw twee wedstrijden op het programma tegen Leopards de Guyenne Bordeaux (Frankrijk) en ASD Padova Millennium (Italië).
- Details
- Geschreven door redactie
- Categorie: Sport
- Gepubliceerd: 11 maart 2017