Crescendo laat zich nogmaals leiden door Maestro

ERMELO - Op zaterdag 9 januari organiseert Crescendo haar Nieuwjaarsconcert. Het orkest staat onder leiding van Ronald Slager. Ook Maestro Sjaak Teuwissen zal het orkest dirigeren.

  Dit jaar is er gekozen voor een programma met vooral veel bekende pop- en filmmuziek. Zangeres Marjolein Kloet zal onder andere Gabriella's Sang uit de film 'As it is in Heaven' zingen. Dit sluit aan bij het Maestroconcert van oktober. Toen stonden er maar liefst vijf andere dirigenten voor het orkest. Zij gingen met elkaar de strijd aan om de titel 'Maestro van Crescendo 2015'. In de finale ging predikant Sjaak Teuwissen er met de titel vandoor. Tijdens het nieuwjaarsconcert zal hij Englishman in New York van Sting dirigeren.

Poco Crescendo

Het concert zal worden geopend door Poco Crescendo, het opleidingsorkest van Crescendo, onder leiding van Hilda Versluis. Het concert, dat gehouden wordt in de Lukaskerk op landgoed Veldwijk, begint om 20:00 uur, zaal gaat open om 19:30 uur. De toegang bedraagt € 5,- per persoon en kinderen t/m 12 jaar € 2,-. www.crescendo-ermelo.nl