Back to the Country met countryband Savannah

ERMELO – Op vrijdag 15 januari wordt er een fantastische muziekshow gepresenteerd in theater De Dialoog, met een hoofd- en een nagerecht. De formule is simpel: een muzikale reis terug naar de tijd dat country en rock-‘n-roll de wereld beheersten.

De gouden jaren 50, 60 en 70 waarin Johnny Cash, Hank Williams, Buck Owens, The Everly Brothers, Buddy Holly, Don Williams, Jim Reeves en vele anderen grote hits scoorden. Van recenter datum zijn The Mavericks. Ook hun muziek past in dit concept. Top countryband Savannah zorgt voor virtuoze muziek en zang met als solisten Dick van Altena (ex-Major Dundee) en Cor Sanne (tevens gastheer). Beide heren beschikken over een ongelimiteerde feitenkennis en zij ondersteunen hun muziekkeuzes veelal met anekdotes, op humoristische wijze verteld. Back to the Country is een nostalgische ervaring waarin ruimte is voor zowel de lach als een traan. Het wordt een feest der herkenning. Na de show gaan de artiesten nog een halfuurtje mee naar de foyer van De Dialoog om daar een ‘after party’ in een ‘sing-along’-vorm met de gasten te beleven. De aanvang van de voorstelling is 20.15 uur en de toegangsprijs is € 19,50 (inclusief pauzedrankje).

Theaterdiner

Het is mogelijk om voor deze voorstelling een theaterdiner bij Restaurant Grand Café Peacock's te reserveren. De theaterdinerkaart kost € 22,50, dat is exclusief de prijs van de toegangskaart voor de voorstelling. Ook zonder de theaterdinerkaart kan men vóór de voorstelling terecht in het restaurant en gebruikmaken van de uitgebreide dinerkaart. Op vertoon van een toegangskaart voor de voorstelling van die avond krijgt men een korting van 10% op de gehele rekening. Mensen dienen wel van tevoren te reserveren en daarbij aan te geven dat men gebruik maakt van dit aanbod. Peacock's zorgt ervoor dat iedereen van het diner kan genieten en op tijd bij de voorstelling aanwezig zijn.

Kaarten

Kaartverkoop iedere dinsdagmorgen van 10.00-12.00 uur en elke donderdag van 14.00-20.00 uur en een uur voor aanvang van de voorstelling aan de kassa van De Dialoog in Ermelo. Reserveren kan ook via www.theaterdialoogermelo.nl