Koningshuiscollectie in de spotlights

Ermelo – De Oranjeverzamelaars Herman Brand en Jan Geitenbeek hebben een tentoonstelling ingericht die te zien is van 25 april tot en met 6 mei bij Welzijn Ermelo aan het Raadhuisplein.

De enthousiaste verzamelaars tonen hun collectoritems van het koningshuis, items die normaal gesproken alleen te zien zijn in hun eigen Oranjemuseum. In de loop der jaren hebben ze allerlei unieke items weten te verzamelen die ze nu graag aan het publiek willen laten zien.

Brand en Geitenbeek raken er niet over uitgepraat. Ze zijn al jaren bezig hun verzameling te completeren, maar dat is natuurlijk oneindig. Ieder bordje, elk lepeltje heeft een verhaal. De tentoonstelling is geheel gratis toegankelijk en is geopend van maandag tot en met vrijdag, van 9:00 – 12:00 uur en van 14:00 – 17:00 uur. Op Koningsdag en Bevrijdingsdag zal de ruimte niet open zijn. Welzijn Ermelo, 0341 560 268, locatie Raadhuisplein 8.