Ermelo Draait weer Door
Ermelo’s infotainment met gevarieerd programma
ERMELO – Op zaterdag 11 juni vindt de vierde editie van Ermelo Draait Door plaats. Dit liveprogramma, vanaf het terras van In de Volksmond, behoeft geen introductie. De drie voorgaande edities hebben zoveel positieve reacties gekregen, dat het geen vraag was óf er een vierde editie kwam, maar wanneer.
Ermelo Draait Door begint om 17.00 uur en tijdens deze ruim vier uur durende ‘uitzending’, komen weer een keur van dorpsgenoten aanschuiven. Bekende Ermeloërs, maar, en dat is juist het leuke van EDD, vooral ook onbekende locals. Na deelname aan EDD blijken ook zij ineens BE-ers geworden te zijn. EDD kenmerkt zich vooral door het gevarieerde programma; infotainment noemen de presentatoren Overkamp en Hofsink dit. Demonstraties, interviews, presentaties en vooral veel muziek. Muziek van Ermelose artiesten. Artiesten die bekend zijn, zoals Egbert Dijkhuis, artiesten die al iets bekender zijn zoals Measures, maar ook de beginnende band Measures krijgt een platform.
Winkelverkiezing
Sinds twee maanden is ondernemend Ermelo in de ban van de winkel- en ondernemersverkiezing.
Na de nominatieronde bleven er vijf genomineerden per categorie over. Op deze ondernemers kon iedereen weer stemmen. Was de tussenstand vorige weken nog openbaar, sinds maandag niet meer. De spanning bouwt zich dus op. Tijdens EDD zal juryvoorzitter wethouder Esther Heutink om 17.30 uur de prijzen voor de mooiste winkel en de beste ondernemer in Ermelo van 2016 uitreiken.
Sport
Was tijdens de vorige editie van EDD de demonstratie van een groep Commando Krav Maga spraakmakend, dit maal zullen dit de mannen van Calisthenics zijn. Calisthenics is trainen met het eigen lichaamsgewicht, een soort work-out in de openbare ruimte. Zij gaven een demonstratie tijdens het interactieve sportcafé vorige maand. De mannen zijn in Putten begonnen en willen graag ook in Ermelo een locatie vinden om deze sport te beoefenen. En als het over sport gaat, mag Annemieke Bais niet ontbreken. Immers, vorige maand was de Reflection Dance Company van Dans- en Theaterstudio Annemieke Bais goed voor vijf maal goud! Zij zal vertellen over de voorbereiding, de uitvoering en vooral over de smaak van de overwinning. Verder zal Ermelo’s eigen schermvereniging Fencing Ermelo een presentatie komen geven.
Eten
Vorig jaar geïntroduceerd: het EDD-menu. ,,Vanwege het enorme succes is besloten dit ook nu weer aan te bieden. Maar dit jaar doen we een proeverij. Mensen moeten van te voren reserveren voor deze proeverij, waarbij ze dan gegarandeerd een tafel op ons terras hebben,’’ legt Ruurd Post uit. Naast de eigen proeverij van Post, met vlees van Goeie Koeien, zal ook de Ermelose roker Arjen van Luyt (Smokey Arjen) van de partij zijn. En zoals men onderhand van hem is gewend, zal hij weer de meest lekkerste vis, vlees en gevogelte uit zijn rookovens toveren. Maar er is nog meer. Zo zal zangcoach en stemacteur Arda Konings een presentatie verzorgen. Ongetwijfeld strikken de organisatoren tot kort voor zaterdag 11 juni nog wel mensen die leuk, interessant of het waard zijn om zich te laten interviewen. Ermelo Draait Door is een initiatief van Ruurd en Sandra Post, uitbaters van In de Volksmond en Natalie Overkamp en Gert Hofsink van Ermelo van NU.
- Details
- Geschreven door Gert Hofsink
- Categorie: Vrijetijd
- Gepubliceerd: 01 juni 2016